200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Kategoriler

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME BİLGİLERİ Sipariş esnasında ödeme sayfasında karşınıza çıkan Online Kredi Kartı ile ödeme ve Banka Havalesi/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.  Havale/ EFT seçeneğini seçtiğinizde altta çıkan hesap bilgilerine ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır.  Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.  

TESLİMAT BİLGİLERİ Kalbimin İzi sitesi hediye kutularınızın teslimatı için  MNG Kargo ile çalışmaktadır. 13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, 13:00’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya verimektedir. Standart kargo gönderimlerinde aynı gün içinde ve hafta sonu teslimat yapılmamaktadır.

İLERİ TARİHLİ TESLİMAT Hediye kutunuzun normal gönderim tarihleri dışında ileri bir tarihte gönderilmesini istiyorsanız, siparişinizi tamamlamadan önce "Sipariş Notu" bölümünden ileri teslimat tarihini bildirmelisiniz.

SİPARİŞ TAKİBİ Siparişiniz hazırlanıp gönderi yapıldıktan sonra SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası gönderilmektedir .SMS ile bilgilendirme için hesabınızı oluştururken telefon numaranızı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bu takip numarasını "Siparişlerim" sayfanızda da bulabilirsiniz. Satın aldığınız ürünün takibini kargo şirketinin sayfasından da yapabilirsiniz.

RESMİ TATİLLERDE TESLİMAT Resmi tatillerde teslimat MNG kargo firmasının çalışma gün ve saatlerine uygun olarak gerçekleşecektir.

Ödeme